Czy jesteś gotowy na dowcipy dla dorosłych?

Jeśli przestały cię bawić żarty o teściowej oraz dowcipy typu „Przychodzi baba do lekarza…” może to oznaczać, że w końcu dorosłeś i potrzebujesz innego typu humoru – choć niekoniecznie bardziej dojrzałego. To dla takich osób przygotowano dowcipy dla dorosłych, a kiedy poczujesz wiatr w skrzydłach, sam możesz tworzyć kawały tego typu. Nie opowiadaj ich tylko przy dzieciach swoich albo znajomych, bo nie są to żarty łagodne, a mocno sprośne niekiedy – albo pełne przekleństw. Niezależnie od powodu – mów o nich tylko w towarzystwie bliskich znajomych, z którymi lubisz się śmiać i nie boisz się nieco otworzyć.

Trochę erotyki? Jasne! W żartach dla osób starszych seks pojawia się wyjątkowo często. Nikt nie pyta o zdanie – to popularny temat nie tylko w reklamie, ale i w każdej innej sferze życia. Nie miej więc za złe osobom, które tworzą takie gagi i je rozprzestrzeniają – to dobra metoda na wzmocnienie doznać w towarzystwie, a wieczór pełen dowcipów będzie niezapomnianym wieczorem, o którym nie opowiesz dzieciom.

Jeśli szukasz sposobu na spędzenie wolnego czasu w rozrywkowy sposób to super, że trafiłeś właśnie na mój blog. Mam nadzieję, że moje wpisy Cię zainspirują i zostaniesz gościem mojego bloga na dłużej!