Najpiękniejsze życzenia urodzinowe od gentlemana

Gentleman nie powinien składać życzeń urodzinowych byle jak, ściągając je z Internetu i wysyłając mailem. Kultura wymaga raczej (chociaż minimum) kreatywności i (jeżeli jest taka możliwość) osobistego spotkania – w przeciwnym razie nie ma mowy o byciu mężczyzną z klasą.

Oczywiście nie chodzi tu teraz o to, że mamy poświęcać na kartkę urodzinową kilka godzin. Wręcz przeciwnie, wystarczy odrobina wkładu własnego i minutowe spotkanie – sensem życzeń jest bowiem pamięć i okazanie, że ich adresat to dla nas ktoś wart szacunku i zaangażowania.

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe to takie, które pasują do osobowości solenizanta lub solenizantki. Jeżeli urodziny ma więc np. maratończyk, można pokusić się o życzenia mówiące o „przebiegnięciu przez życie tak, aby na mecie być nie tylko zmęczonym, ale i szczęśliwym”. Jeżeli zaś solenizantem jest kucharz, można mu życzyć „smacznego życia”. W ten sposób trafimy w samo serce danej osoby, sprawiając jej o wiele większą przyjemność, niż gdybyśmy złożyli jej nawet i najpiękniejsze stylistycznie, ale ogólne życzenia pobrane z Internetu.

Jeśli szukasz sposobu na spędzenie wolnego czasu w rozrywkowy sposób to super, że trafiłeś właśnie na mój blog. Mam nadzieję, że moje wpisy Cię zainspirują i zostaniesz gościem mojego bloga na dłużej!